Kontrola skladových zásob - brigáda

Jsme úspěšná mezinárodní společnost patřící do švýcarské skupiny Sécheron Hasler Group.

Zabýváme se vývojem a výrobou komponentů pro trakční techniku a jsme celosvětovou jedničkou ve svém oboru. Naše produkty slouží k zajištění bezpečnosti při hromadné přepravě osob – chráníme životy cestujících. Spolehlivost a kvalita našich produktů je naší nejvyšší prioritou. Neustále investujeme do vývoje produktů, tak i do moderních technologií výroby. Dynamicky se rozrůstáme, budujeme nová oddělení a rozšiřujeme ta stávající v Běchovicích i v Horních Počernicích.

Náplň práce

• Kontrola souladu položky s výkresem – eliminace záměny položek
• Spolupráce s logistikou
• Předpokládaná doba trvání cca 6 měsíců

Požadavky

SOU/SŠ vzdělání ideálně technického směru (vhodné pro studenty nebo absolventy)
Zkušenost na obdobné pracovní pozici vítány
Znalost práce na PC - Word, Excel, Oracle (výhodou)
Zodpovědnost, flexibilita, spolehlivost
Pracovní doba dle domluvy, ideálně docházka každý den (ráno a odpoledne)
Flexibilní forma spolupráce

Nabízíme

Zázemí úspěšné mezinárodní společnosti se silným postavením na trhu
Příjemné pracovní prostředí a pracovní kolektiv
Možnost dlouhodobé spolupráce
Velmi dobré finanční podmínky
Místo výkonu práce: Praha 9 - Běchovice

Nechme
Váš talent
a naše ambice
tvořit společnou
budoucnost!

Kontakt

Sécheron Tchequie, spol. s r.o.
Barbora Vávrová

www.secheron.com
www.haslerrail.com