OPERÁTOR/KA SKLADU

Jsme úspěšná mezinárodní společnost patřící do švýcarské skupiny Sécheron Hasler Group.

Zabýváme se vývojem a výrobou komponentů pro trakční techniku a jsme celosvětovou jedničkou ve svém oboru. Naše produkty slouží k zajištění bezpečnosti při hromadné přepravě osob – chráníme životy cestujících. Spolehlivost a kvalita našich produktů je naší nejvyšší prioritou. Neustále investujeme do vývoje produktů, tak i do moderních technologií výroby. Dynamicky se rozrůstáme, budujeme nová oddělení a rozšiřujeme ta stávající v Běchovicích i v Horních Počernicích.

Pro doplněnění týmu pro divizi logistiky poptáváme uchazeče na pozici:

Náplň práce:

- Aktualizace údajů o zásobách, vedení záznamů o pohybu zásob na skladu
- Zadávání dat do firemního systému Oracle, práce s MS Office
- Příjem materiálu a naskladňování
- Příprava materiálu dle plánů výroby
- Přejímání zboží, kontrola dodacích listů a dalších dokumentů doprovázejících zboží
- Ukládání, kontrola a skladování zboží, dohled nad skladovými zásobami
- Obsluha manipulačních prostředků (VZV)

Naše požadavky:

- SOU/SŠ vzdělání ideálně technického směru
- Zkušenost na obdobné pracovní pozici podmínkou
- Orientace ve strojírenských materiálech výhodou
- Znalost AJ výhodou
- Znalost skladových procesů
- Zkušenost s prací s VZV
- Pracovní znalost práce na PC - Word, Excel
- Zodpovědnost, flexibilita, manuální zručnost, spolehlivost
- Trestní bezúhonnost
- Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

Nabízíme:

- Zázemí úspěšné mezinárodní společnosti se silným postavením na trhu
- Kvalitní mzdové ohodnocení
- Zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu, stravenky, 13. plat, ...)
- Místo výkonu práce: Praha 9 - Běchovice
- Kvalitní zaškolení a důkladnou individuální adaptaci
- Možnost profesního růstu
- Práce v 1-směnném provozu, pracovní doba 6:15 – 14:45

Pokud Vás naše nabídka zaujala a splňujete uvedené požadavky, reagujte prosím prostřednictvím této aplikace a připojte svůj profesní životopis.

Nechme
Váš talent
a naše ambice
tvořit společnou
budoucnost!

Kontakt

Sécheron Tchequie, spol. s r.o.
Jitka Třísková
Podnikatelská 556
190 11  Praha-Běchovice
Česká republika

www.secheron.com
www.haslerrail.com