OPERÁTOR/KA LISU - od 32 000,-Kč/měsíčně

Jsme úspěšná mezinárodní společnost patřící do švýcarské skupiny Sécheron Hasler Group.

Zabýváme se vývojem a výrobou komponentů pro trakční techniku a jsme celosvětovou jedničkou ve svém oboru. Naše produkty slouží k zajištění bezpečnosti při hromadné přepravě osob – chráníme životy cestujících. Spolehlivost a kvalita našich produktů je naší nejvyšší prioritou. Neustále investujeme do vývoje produktů, tak i do moderních technologií výroby. Dynamicky se rozrůstáme, budujeme nová oddělení a rozšiřujeme ta stávající v Běchovicích i v Horních Počernicích.

Z důvodu otevření zcela nových výrobních prostor v divizi lisovny plastů poptáváme uchazeče na pozici:

Náplň práce:

- manipulace s materiálem a jeho příprava pro lisování
- vkládání materiálu do stroje, usazení formy
- spuštění správného programu, nastavení parametrů a obsluha stroje
- vyjmutí hotového výrobku a jeho opracování
- manipulace s hotovými výrobky, případně dočišťovací práce
- zodpovědnost za kvalitu, vizuální kontrola

Naše požadavky:

- ZŠ/SOU/SŠ vzdělání, vhodné i pro absolventy
- pracovní zkušenosti v oblasti výroby vítány (praxe není podmínkou)
- ochota pracovat ve 3-směnném provozu - ranní, odpolední, noční (PO-PÁ) bez víkendů, směny v rozsahu 8 hodin
- manuální zručnost, zodpovědnost, pracovitost

Nabízíme:

- měsíční mzda od 32.000,-Kč hrubého
- stravenky s vysokým příspěvkem zaměstnavatele
- výkonnostní bonusy
- 13. plat
- možnost přesčasů
- 5 týdnů dovolené
- komplexní zaškolení
- stabilní zaměstnání v přátelském kolektivu
- nástup dohodou, možný ihned

Pokud Vás naše nabídka zaujala a splňujete uvedené požadavky, reagujte prosím prostřednictvím této aplikace a připojte svůj profesní životopis.

Nechme
Váš talent
a naše ambice
tvořit společnou
budoucnost!

Kontakt

Sécheron Tchequie, spol. s r.o.
Jitka Třísková
Podnikatelská 556
190 11  Praha-Běchovice
Česká republika

www.secheron.com
www.haslerrail.com