TYPE TEST SPECIALIST

Jsme úspěšná mezinárodní společnost patřící do švýcarské skupiny Sécheron Hasler Group.

Zabýváme se vývojem a výrobou komponentů pro trakční techniku a jsme celosvětovou jedničkou ve svém oboru. Naše produkty slouží k zajištění bezpečnosti při hromadné přepravě osob – chráníme životy cestujících. Spolehlivost a kvalita našich produktů je naší nejvyšší prioritou. Neustále investujeme do vývoje produktů, tak i do moderních technologií výroby. Dynamicky se rozrůstáme, budujeme nová oddělení a rozšiřujeme ta stávající v Běchovicích i v Horních Počernicích.

Aktuálně poptáváme v rámci doplnění týmu kandidáty na pozici TYPE TEST SPECIALIST:

Náplň práce:

• plánování, realizace a dokumentace testovací dokumentace v návaznosti na testovací plány
provádění různých druhů testování hardware dle drážních standardů (ve vlastní laboratoři/v certifikovaných zkušebnách)
• podílení se na vývoji HW a produktové dokumentace

Naše požadavky:

• SŠ/VŠ vzdělání technického směru (elektro, IT, apod.)
• alespoň 1 rok pracovních zkušeností výhodou
(důležité je získání kvalifikace podle §6 vyhl. 50/78 a vyšší)
• znalost elektroniky podmínkou
• základní znalost programování pro nastavování testovaných zařízení
• zodpovědnost, pečlivost a zájem učit se nové věci
• znalost AJ na komunikativní úrovni podmínkou (psaná i mluvená forma)
• schopnost týmové spolupráce i samostatné práce

Nabízíme:

• zaměstnání v nadnárodní výrobní společnosti, která je špičkou ve svém oboru
• stabilní a dlouhodobé pracovní uplatnění
• odpovídající finanční ohodnocení + měsíční prémie
• nadstandardní zaměstnanecké výhody: 13. mzda, 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu a další

Pokud Vás naše nabídka zaujala a splňujete uvedené požadavky, reagujte prosím prostřednictvím této aplikace a připojte svůj profesní životopis.

Nechme
Váš talent
a naše ambice
tvořit společnou
budoucnost!

Kontakt

Sécheron Tchequie, spol. s r.o.
Jitka Třísková
Podnikatelská 556
190 11  Praha-Běchovice
Česká republika

www.secheron.com
www.haslerrail.com