KOORDINÁTOR/KA VÝROBY

Jsme úspěšná mezinárodní společnost patřící do švýcarské skupiny Sécheron Hasler Group.

Zabýváme se vývojem a výrobou komponentů pro trakční techniku a jsme celosvětovou jedničkou ve svém oboru. Naše produkty slouží k zajištění bezpečnosti při hromadné přepravě osob – chráníme životy cestujících. Spolehlivost a kvalita našich produktů je naší nejvyšší prioritou. Neustále investujeme do vývoje produktů, tak i do moderních technologií výroby. Dynamicky se rozrůstáme, budujeme nová oddělení a rozšiřujeme ta stávající v Běchovicích i v Horních Počernicích.

V návaznosti na rozšiřování týmu hledáme vhodné uchazeče/ky na následující pracovní pozici:

Náplň práce:

- řešení problematiky spojené s oddělením montáže a testu ve výrobě
- koordinace výrobních aktivit, organizace práce pro elektro i mechanickou montáž
- podílení se na plánování zakázek a kapacity výroby
- podílení se na řízení skladového hospodářství s cílem pružně reagovat na aktuální potřeby
- participace na speciálních projektech
- vytváření reportů sledovaných ukazatelů dle požadavků vedení
- participace na vedení a aktualizaci provozní a technologické dokumentace

Koho hledáme:

- SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického směru
- pracovní zkušenosti z obdobné pozice – technický i znalostní background
- praxe s vedením lidí vítána
- uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
- komunikativní znalost AJ (pravidelná komunikace se zahraničním vedením společnosti), znalost NJ výhodou
- pozitivní přístup, aktivní přístup k řešení problémů
- ŘP sk. B – aktivní řidič

Nabízíme:

- zajímavou práci s vysokou mírou zodpovědnosti i seberealizace
- odpovídající finanční ohodnocení
- možnost profesního růstu
- kvalitní pracovní zázemí
- řadu dalších zaměstnaneckých benefitů
- nástup dle dohody

Pokud Vás naše nabídka zaujala a splňujete uvedené požadavky, reagujte prosím prostřednictvím této aplikace a připojte svůj profesní životopis.

Nechme
Váš talent
a naše ambice
tvořit společnou
budoucnost!

Kontakt

Sécheron Tchequie, spol. s r.o.
Jitka Třísková
Podnikatelská 556
190 11  Praha-Běchovice
Česká republika

www.secheron.com
www.haslerrail.com