OPERÁTOR/KA SKLADU - BALENÍ MATERIÁLU

Jsme úspěšná mezinárodní společnost patřící do švýcarské skupiny Sécheron Hasler Group.

Zabýváme se vývojem a výrobou komponentů pro trakční techniku a jsme celosvětovou jedničkou ve svém oboru. Naše produkty slouží k zajištění bezpečnosti při hromadné přepravě osob – chráníme životy cestujících. Spolehlivost a kvalita našich produktů je naší nejvyšší prioritou. Neustále investujeme do vývoje produktů, tak i do moderních technologií výroby. Dynamicky se rozrůstáme, budujeme nová oddělení a rozšiřujeme ta stávající v Běchovicích i v Horních Počernicích.

Pro doplněnění týmu pro divizi logistiky poptáváme uchazeče na pozici:

OPERÁTOR/KA SKLADU

Náplň práce:

• odpovědnost za pohyb materiálu na pracovišti kontroly a jeho evidence při příjmu
• provádění vstupní a výstupní kontroly materiálu a zpracovávání dokumentace
• zpracovávání dílů při vstupní kontrole ESD a práce s citlivými el. součástkami
• administrativa vstupní dokumentace (příjemky zboží, reklamace, certifikáty, atd.)
• zadávání dat do firemního systému
• přejímání zboží, kontrola dodacích listů a dalších dokumentů doprovázejících zboží
• balení a značení kompletních sestav před odesláním
• práce v antistatickém (ESD) prostředí s ohledem na výrobky a dodržování pravidel ESD

Naše požadavky:

• SOU/SŠ vzdělání
• praxe na obdobné pozici výhodou
• uživatelská znalost práce na PC
• orientace v dodacích listech a dalších dokumentech doprovázejících zboží
• postupy při přejímání a kontrola zboží a jeho dodacích listů a dalších dokumentů
• znalost evidence skladovaného zboží včetně evidence pohybu zásob a zpracování přehledů o zásobách
• základní znalost AJ nebo NJ
• řidičský průkaz skupiny B
• trestní bezúhonnost
• flexibilita, odolnost vůči stresu
• spolehlivost, aktivita, ochota k práci

Nabízíme:

- zázemí úspěšné mezinárodní společnosti se silným postavením na trhu
- kvalitní mzdové ohodnocení
- zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu, stravenky, 13. plat, ...)
- místo výkonu práce: Praha 9 - Běchovice
- kvalitní zaškolení a důkladnou individuální adaptaci
- možnost profesního růstu
- práce v 1-směnném provozu, pracovní doba 6:15 – 14:45

Pokud Vás naše nabídka zaujala a splňujete uvedené požadavky, reagujte prosím prostřednictvím této aplikace a připojte svůj profesní životopis.

Nechme
Váš talent
a naše ambice
tvořit společnou
budoucnost!

Kontakt

Sécheron Tchequie, spol. s r.o.
Jitka Třísková
Podnikatelská 556
190 11  Praha-Běchovice
Česká republika

www.secheron.com
www.haslerrail.com