SPECIALISTA NÁKUPU - Divize rozvodny

Jsme úspěšná mezinárodní společnost patřící do švýcarské skupiny Sécheron Hasler Group.

Zabýváme se vývojem a výrobou komponentů pro trakční techniku a jsme celosvětovou jedničkou ve svém oboru. Naše produkty slouží k zajištění bezpečnosti při hromadné přepravě osob – chráníme životy cestujících. Spolehlivost a kvalita našich produktů je naší nejvyšší prioritou. Neustále investujeme do vývoje produktů, tak i do moderních technologií výroby. Dynamicky se rozrůstáme, budujeme nová oddělení a rozšiřujeme ta stávající v Běchovicích i v Horních Počernicích.

Zabýváme se vývojem a výrobou komponentů pro trakční techniku a jsme celosvětovou jedničkou ve svém oboru. Naše produkty slouží k zajištění bezpečnosti při hromadné přepravě osob – chráníme životy cestujících. Spolehlivost a kvalita našich produktů je naší nejvyšší prioritou. Neustále investujeme do vývoje produktů, tak i do moderních technologií výroby. Dynamicky se rozrůstáme, budujeme nová oddělení a rozšiřujeme ta stávající.

V rámci rozšiřování týmu poptáváme vhodné kandidáty/tky na pozicI:

SPECIALISTA NÁKUPU

Náplň práce:

  • zajišťování zásobování výroby materiálem dle stanovených požadavků (strojírenské a elektrotechnické komponenty—obrobky, výkovky, odlitky, spojovací materiál, plastové díly, kabeláž, apod.)
  • komunikace s dodavateli, vyjednávání podmínek dodávek—ceny, termíny, kvalita
  • vyhledávání alternativních dodavatelů
  • dohled nad tokem materiálu, skladovými zásobami
  • úzká spolupráce s plánováním
  • zadávání objednávek, řešení reklamací

Koho hledáme?

  • praxe v nákupu ideálně ve výrobním prostředí min. 2 až 3 roky
  • aktivní znalost anglického jazyka podmínkou
  • orientace v technické výkresové dokumentaci (výhodou)
  • zkušenost s vyjednáváním s dodavateli
  • znalost ERP systému (Oracle výhodou)
  • spolehlivost, pečlivost, flexibilita, samostatnost
  • komunikační talent, proaktivní osobnost, iniciativa, samostatnost
  • znalost práce MS Office
  • velmi dobré analytické schopnosti

Co nabízíme?

  • zajímavou pracovní zkušenost v mezinárodní společnosti
  • široké spektrum zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, 13. mzda, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, dopravu apod.)
  • příjemné pracovní prostředí mezinárodní společnosti s perspektivou dalšího profesního růstu
  • pracoviště - Praha 9, Horní Počernice

Pokud Vás naše nabídka zaujala a splňujete uvedené požadavky, reagujte prosím prostřednictvím této aplikace a připojte svůj profesní životopis.

Nechme
Váš talent
a naše ambice
tvořit společnou
budoucnost!

Kontakt

Sécheron Tchequie, spol. s r.o.
Anna Libánská
Podnikatelská 556
190 11  Praha-Běchovice
Česká republika
Telefon: 271 088 207

www.secheron.com
www.haslerrail.com