RECEPČNÍ / ADMINISTRATIVNÍ ASISTENTKA - částečný úvazek

Jsme úspěšná mezinárodní společnost patřící do švýcarské skupiny Sécheron Hasler Group.

Zabýváme se vývojem a výrobou komponentů pro trakční techniku a jsme celosvětovou jedničkou ve svém oboru. Naše produkty slouží k zajištění bezpečnosti při hromadné přepravě osob – chráníme životy cestujících. Spolehlivost a kvalita našich produktů je naší nejvyšší prioritou. Neustále investujeme do vývoje produktů, tak i do moderních technologií výroby. Dynamicky se rozrůstáme, budujeme nová oddělení a rozšiřujeme ta stávající v Běchovicích i v Horních Počernicích.

Pro doplnění našeho týmu hledáme vhodného kolegu/kolegyni na pozici

RECEPČNÍ / ADMINISTRATIVNÍ ASISTENTKA

Náplň práce:

  • Zajištění celkového chodu recepce výrobní divize
  • Administrativní podpora svěřeného úseku – vytváření a příprava dokumentace pro výrobu a oddělení testu, podpora při plánování výroby
  • Komunikace s příchozími návštěvami, přidělování vstupních karet a jejich evidence
  • Péče o zahraniční návštěvy (zajištění dopravy, obědů...)
  • Správa běžné administrativní podpory (skenování, kopírování, archivace, příjem pošty)
  • Práce v interním systému (Oracle)
  • Evidence docházky jednotlivých zaměstnanců oddělení, zajištění podkladů pro mzdy
  • Příprava prezentací, reportů, případně statistik dle pokynů nadřízeného

Naše požadavky:

  • SŠ vzdělání
  • Praxe v klientském servisu výhodou (asistentka, recepční, apod.)
  • Uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
  • Dobrá znalost AJ
  • Proklientský přístup, příjemné vystupování
  • Schopnost operativně řešit i nestandardní situace
  • Nástup ihned/dohodou

Nabízíme:

  • Zaměstnání v nadnárodní výrobní společnosti, která je špičkou ve svém oboru
  • Stabilní a dlouhodobé pracovní uplatnění
  • Pestrou práci s vysokou mírou samostatnosti a odpovědnosti
  • Odpovídající finanční ohodnocení (měsíční prémie)
  • Pracovní doba od 8:00 - 14:30 (případně dle domluvy)
  • Nadstandardní zaměstnanecké výhody: 13. mzda, 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu a další

Pokud Vás naše nabídka zaujala a splňujete uvedené požadavky, reagujte prosím prostřednictvím této aplikace a připojte svůj profesní životopis.

Nechme
Váš talent
a naše ambice
tvořit společnou
budoucnost!

Kontakt

Sécheron Tchequie, spol. s r.o.
Anna Libánská
Podnikatelská 556
190 11  Praha-Běchovice
Česká republika
Telefon: 271 088 207

www.secheron.com
www.haslerrail.com