ADMINISTRÁTOR/KA FAKTURACE

Jsme úspěšná mezinárodní společnost patřící do švýcarské skupiny Sécheron Hasler Group.

Zabýváme se vývojem a výrobou komponentů pro trakční techniku a jsme celosvětovou jedničkou ve svém oboru. Naše produkty slouží k zajištění bezpečnosti při hromadné přepravě osob – chráníme životy cestujících. Spolehlivost a kvalita našich produktů je naší nejvyšší prioritou. Neustále investujeme do vývoje produktů, tak i do moderních technologií výroby. Dynamicky se rozrůstáme, budujeme nová oddělení a rozšiřujeme ta stávající v Běchovicích i v Horních Počernicích.

V návaznosti na rozšiřování týmu hledáme vhodné uchazeče/ky na následující pracovní pozici:

Náplň práce:

- zodpovědnost za finační nastavení položek
- skenování externích faktur a jejich správa v systému
- provádění základních účetních operací
- spolupráce na agendě controllingu/reportingu

Koho hledáme:

- SŠ vzdělání ekonomického směru
- praxe na podobné pozici výhodou (účetnictví, finance, apod.)
- komunikativní znalost angličtiny (telefonická i písemná komunikace)
- uživatelská znalost práce na PC (Excel a Outlook)
- zkušenost s prací v Oracle výhodou
- ochota učit se, spolehlivost, pečlivost
- komunikativnost a proaktivní příštup

Nabízíme:

- odpovídající finanční ohodnocení
- práci v přátelském kolektivu
- kvalitní pracovní zázemí
- řadu zaměstnaneckých benefitů
- nástup dle dohody

Pokud Vás naše nabídka zaujala a splňujete uvedené požadavky, reagujte prosím prostřednictvím této aplikace a připojte svůj profesní životopis.

Nechme
Váš talent
a naše ambice
tvořit společnou
budoucnost!

Kontakt

Sécheron Tchequie, spol. s r.o.
Jitka Třísková
Podnikatelská 556
190 11  Praha-Běchovice
Česká republika

www.secheron.com
www.haslerrail.com