MECHANICAL DESIGN ENGINEER

Jsme úspěšná mezinárodní společnost patřící do švýcarské skupiny Sécheron Hasler Group.

Zabýváme se vývojem a výrobou komponentů pro trakční techniku a jsme celosvětovou jedničkou ve svém oboru. Naše produkty slouží k zajištění bezpečnosti při hromadné přepravě osob – chráníme životy cestujících. Spolehlivost a kvalita našich produktů je naší nejvyšší prioritou. Neustále investujeme do vývoje produktů, tak i do moderních technologií výroby. Dynamicky se rozrůstáme, budujeme nová oddělení a rozšiřujeme ta stávající v Běchovicích i v Horních Počernicích.

Aktuálně poptáváme vhodného kandidáta/tku na následující pozici:

Náplň práce:

  • modifikace stávajících komponentů podle nejnovějších trendů, trhu či specifikace zákazníka
  • přímý vývoj komponentů trakční techniky, návrhy konstrukčních řešení
  • spolupodílení se na tvorbě prototypů
  • 3D modelování v CAD/CAM systému
  • provádění kompletních designérských a vývojových prací
  • provádění technických výpočtů a analýz navrhovaných řešení
  • zpracování zadání vývoje produktu
  • konstrukční úpravy na existujících produktech na úrovni 3D
  • spolupráce s ostatními odd. vývoje, úseku nákupu, kvality, technologií a výrobou
  • komunikace a úzká spolupráce s mateřskou společností, se zákazníkem

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ strojního zaměření
  • velmi dobré znalosti z oblasti strojní konstrukce
  • min. 1 roky praxe v oblasti vývoje/konstrukce
  • velmi dobrá znalost práce s 3D CAD systémy (SolidWorks výhodou)
  • středně pokročilá znalost anglického jazyka nutnou podmínkou - psanou i mluvenou formou
  • kreativní myšlení
  • vysoká míra samostatnosti a odpovědnosti
  • pro-aktivní přístup
  • loajalita

Nabízíme:

  • spolupodílení se na vývoji hi-tech zařízení dodávaných do celého světa.
  • zaměstnání v nadnárodní výrobní společnosti, která je špičkou ve svém oboru
  • stabilní a dlouhodobé pracovní uplatnění
  • možnost profesního i odborného růstu, podílení se na konstrukčně zajímavých projektech
  • práci s nejmodernějšími technologiemi
  • úzký kontakt s výrobou
  • možnost dalšího vzdělávání
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • nadstandardní zaměstnanecké výhody: 13. mzda, 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu a další

Pokud Vás naše nabídka zaujala a splňujete uvedené požadavky, reagujte prosím prostřednictvím této aplikace a připojte svůj profesní životopis.

Nechme
Váš talent
a naše ambice
tvořit společnou
budoucnost!

Kontakt

Sécheron Tchequie, spol. s r.o.
Anna Libánská
Podnikatelská 556
190 11  Praha-Běchovice
Česká republika
Telefon: 271 088 207

www.secheron.com
www.haslerrail.com