ÚČETNÍ

Jsme úspěšná mezinárodní společnost patřící do švýcarské skupiny Sécheron Hasler Group.

Zabýváme se vývojem a výrobou komponentů pro trakční techniku a jsme celosvětovou jedničkou ve svém oboru. Naše produkty slouží k zajištění bezpečnosti při hromadné přepravě osob – chráníme životy cestujících. Spolehlivost a kvalita našich produktů je naší nejvyšší prioritou. Neustále investujeme do vývoje produktů, tak i do moderních technologií výroby. Dynamicky se rozrůstáme, budujeme nová oddělení a rozšiřujeme ta stávající v Běchovicích i v Horních Počernicích.

V rámci rozšiřování účetního a controllingového oddělení poptáváme uchazeče/čky na pozici:

ÚČETNÍ

Náplň práce:

  • průběžné zpracování přijatých faktur a agenda s tím spojená
  • zadávání interních dokladů
  • řešení upomínek dodavatelských faktur a reklamací
  • zadávání nových dodavatelů do Oracle
  • sledování úhrad záloh vč. evidence faktur
  • podora při sestavení přiznání k DPH
  • podpora při účtování zahraničních poboček

Naše požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • zkušenost na obdobné pracovní pozici alespoň 3 roky
  • všeobecný přehled o DPH
  • zkušenost s evidencí majetku výhodou
  • velmi dobá znalost práce na PC (MS Office, zejména Excel, Oracle výhodou)
  • znalost legislativy
  • komunikativní znalost angličtiny
  • proaktivní a pozitivní osobnost
  • nástup dle dohody

Nabízíme:

  • zázemí úspěšné mezinárodní společnosti se silným postavením na trhu
  • kvalitní mzdové ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu, stravenky, 13. plat, měsíční prémie)
  • možnost profesního a odborného růstu
  • možnost využití cizího jazyka
  • místo výkonu práce: Praha 9 - Běchovice
  • kvalitní zaškolení a důkladnou individuální adaptaci
  • možnost profesního růstu
  • přátelský kolektiv
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou

Pokud Vás naše nabídka zaujala a splňujete uvedené požadavky, reagujte prosím prostřednictvím této aplikace a připojte svůj profesní životopis.

Nechme
Váš talent
a naše ambice
tvořit společnou
budoucnost!

Kontakt

Sécheron Tchequie, spol. s r.o.
Anna Libánská
Podnikatelská 556
190 11  Praha-Běchovice
Česká republika
Telefon: 271 088 207

www.secheron.com
www.haslerrail.com