HR SPECIALIST

Jsme úspěšná mezinárodní společnost patřící do švýcarské skupiny Sécheron Hasler Group.

Zabýváme se vývojem a výrobou komponentů pro trakční techniku a jsme celosvětovou jedničkou ve svém oboru. Naše produkty slouží k zajištění bezpečnosti při hromadné přepravě osob – chráníme životy cestujících. Spolehlivost a kvalita našich produktů je naší nejvyšší prioritou. Neustále investujeme do vývoje produktů, tak i do moderních technologií výroby. Dynamicky se rozrůstáme, budujeme nová oddělení a rozšiřujeme ta stávající v Běchovicích i v Horních Počernicích.

Rolí této pozice bude zastřešení personální agendy a spolupráce při zpracování mzdového účetnictví.
Pokud jste týmový hráč, je pro Vás komunikace s lidmi potěšením, máte smysl pro detail, trpělivost a pečlivost, dejte nám o sobě vědět.
Nabízíme možnost získání zajímavé pracovní zkušenosti ve velké zahraniční společnosti v rámci interního HR a podílet se na aktivitách napříč celým spektrem HR činností pro více jak 500 zaměstnanců. Čeká na Vás práce v příjemném, přátelském prostředí a v týmu, který je skvěle sehraný.

Náplň práce:

  • Spravovat data zaměstnanců v interním systému
  • Zastřešovat agendu zaměstnávání zahraničních zaměstnanců
  • Připravovat podklady pro měsíční zpracování mezd
  • Zpracovávat reporty a statistiky dle aktuálních potřeb (spolupráce s HR managerem)
  • Podílet se na HR marketingu, rozvojových HR projektech a plánování teambuildingových aktivit pro zaměstnance
  • Další administrativní činnosti (správa docházek, příprava pracovně-právní dokumentace, překlady interních dokumentů z/do AJ..)

Váš profil:

  • SŠ/VŠ vzdělání - studium zaměřené na lidské zdroje výhodou, nikoliv podmínkou
  • Pracovní zkušenosti z obdobné pracovní pozice
  • Znalost zákoníku práce
  • Orientace ve mzdovém účetnictví vítána
  • Znalost práce na PC (MS Office)
  • Komunikativní znalost angličtiny
  • Pečlivost, týmový duch, spolehlivost
  • Pozitivně laděná osobnost s proaktivním přístupem
  • Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

Co Vám nabízíme:

  • Prostor pro uplatnění vlastních nápadů a podporu inovací
  • Zajímavou a různorodou práci
  • Zázemí stabilní švýcarské společnosti s významným postavením na trhu
  • Kvalitní a důkladnou adaptaci
  • Velmi dobré mzdové ohodnocení (měsíční bonusy, 13. plat)
  • Příležitost aktivně využívat angličtinu
  • Práci v klidné lokalitě s velmi dobrou dostupností MHD
  • Možnost využití pružné pracovní doby
  • Kvalitní pracovní zázemí (notebook, mobilní telefon)
  • Příspěvek na dopravu
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na jazykové vzdělávání
  • Možnost účastnit se široké škály vzdělávací aktivit (interních i externích)
  • Po roce ve společnosti příspěvek na penzijní připojištění a příspěvek do cafeteria systému
  • Možnost osobního i profesního rozvoje
  • Pracovní smlouvu na dobu určitou (zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou)

Pokud Vás naše nabídka zaujala, reagujte prosím prostřednictvím této aplikace a připojte svůj profesní životopis.

Nechme
Váš talent
a naše ambice
tvořit společnou
budoucnost!

Kontakt

Sécheron Hasler CZ, spol. s r.o.
Jitka Třísková
Podnikatelská 556
190 11  Praha-Běchovice
Česká republika

www.secheron.com
www.haslerrail.com