ÚČETNÍ

Jsme úspěšná mezinárodní společnost patřící do švýcarské skupiny Sécheron Hasler Group.

Zabýváme se vývojem a výrobou komponentů pro trakční techniku a jsme celosvětovou jedničkou ve svém oboru. Naše produkty slouží k zajištění bezpečnosti při hromadné přepravě osob – chráníme životy cestujících. Spolehlivost a kvalita našich produktů je naší nejvyšší prioritou. Neustále investujeme do vývoje produktů, tak i do moderních technologií výroby. Dynamicky se rozrůstáme, budujeme nová oddělení a rozšiřujeme ta stávající v Běchovicích i v Horních Počernicích.

V rámci rozšiřování účetního a controllingového oddělení poptáváme uchazeče/čky na pozici:

ÚČETNÍ

Náplň práce:

  • zpracování došlých faktur
  • součinnost při kontrole vystavených faktur při sestravování přiznání k DPH
  • generování platebních dávek
  • vzájemné zápočty mezi sesterskými společnostmi
  • měsíční uzávěrkové operace (dohadné položky, inventury účtů, fakturace mezi sesterskými společnostmi a jiné dle potřeby)

Naše požadavky:

  • min. SŠ vzdělání ekonomického směru
  • zkušenost na obdobné pracovní pozici alespoň 5 let
  • zkušenosti se zpracováním účetnictví v mezinárodní společnosti
  • znalost českých účetních předpisů
  • všeobecný přehled o DPH
  • velmi dobá znalost práce na PC (MS Office, zejména Excel, Oracle výhodou)
  • komunikativní znalost angličtiny
  • pozitivní osobnost s aktivním přístupem
  • nástup dle dohody

Nabízíme:

  • zázemí úspěšné mezinárodní společnosti se silným postavením na trhu
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu, stravenky, 13. plat, měsíční prémie, pružná pracovní doba, vzdělávání)
  • možnost profesního a odborného růstu
  • možnost využití cizího jazyka
  • místo výkonu práce: Praha 9 - Běchovice
  • kvalitní zaškolení a důkladnou individuální adaptaci
  • přátelské pracovní prostředí
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou

Pokud Vás naše nabídka zaujala a splňujete uvedené požadavky, reagujte prosím prostřednictvím této aplikace a připojte svůj profesní životopis.

Nechme
Váš talent
a naše ambice
tvořit společnou
budoucnost!

Kontakt

Sécheron Hasler CZ, spol. s r.o.
Jitka Třísková
Podnikatelská 556
190 11  Praha-Běchovice
Česká republika

www.secheron.com
www.haslerrail.com